Posilte náš tým.

Backoffice specialista

Hledáš samostatnou práci s lidmi? Nebojíš se komunikovat a zvládáš si organizovat vlastní práci? Baví tě administrativa a práce s čísly? Staň se naším novým kolegou, který posílí náš implementační tým HELIOS Orange.

Koho hledáme?

Zodpovědného, usměvavého parťáka s proaktivním přístupem, který má dobré komunikační schopnosti, rozumí si MS Office. Nebojí se administrativy, organizace a každodenní komunikace se zákazníky. Parťáka, který je pečlivý, důsledný a umí si určovat priority, má ŘP sk. B.

Co Vás čeká:

- Zpracovávání nezbytné obchodní administrativy ve vnitřním informačním systému (VIS)
- Spolupráce s marketingem a dalšími útvary komodity Helios Orange
- Uzavírání smluv a dodatků se zákazníky a partnery
- Tvorba nabídek, kalkulací, obchodní podpora partnerů, spolupráce s partnerskou sítí
- Komunikace v rámci týmu (vedoucí projektu, provozní programátor, konzultant) včetně pravidelného kontaktu se svěřeným portfoliem stávajících zákazníků
- Pravidelné reporty a ad-hoc analýzy
- Pomáhat nám být lepší po všech stránkách

Co získáte:

Hledáme ty nejlepší nebo ty, kteří se těmi nejlepšími chtějí stát u nás.
Nabízíme individuální přístup, provize z prodeje. Firemní kulturu postavenou na otevřenosti a neformálních vztazích. Záleží nám na tvém profesním i osobnostním rozvoji a proto rádi podpoříme tvé další vzdělávání. Využít můžeš hodiny angličtiny apod. Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity či firemní akce, atd.)

Těšíme se na Vaši reakci!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Zelený pruh 1560/99, 140 00  Praha-Braník, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Asseco Solutions, a.s.

 

Kontakt

Asseco Solutions, a.s.
Dominika Buršíková