Posilte náš tým.

IT Konzultant

Máte zkušenosti na pozici IT Specialisty nebo Vás svět IT zajímá a rádi byste se naučili něco nového ? Hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti instalace SW Helios Orange a bude poskytovat technické poradenství pro naše zákazníky.

Co Vás na pozici IT Konzultanta čeká:

Budete poskytovat technické poradenství zákazníkům. Budete se podílet na prezentaci funkčnosti našeho SW. Po úspěšném zaškolení budete implementovat informační systém HELIOS. Naučíte se, jak vést projekty a komunikovat se zákazníky. Budete mít možnost pracovat s Microsoft technologiemi. Budete školit koncové uživatele a komunikovat s našimi zákazníky po telefonu (hotline).

Co by Vám nemělo chybět:

Znalost IT (instalace a konfigurace PC, řešení síťového nastavení, administrace informačních systémů), platný řidičský průkaz B, nadšení a ochota se zlepšovat.

Výhodou:

Znalost MS SQL – pokud ho neumíte, nevadí, rádi Vás to naučíme .

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout:

Hledáme ty nejlepší nebo ty, kteří se těmi nejlepšími chtějí stát u nás.
Nabízíme individuální přístup, provize z prodeje. Firemní kulturu postavenou na otevřenosti a neformálních vztazích. Záleží nám na tvém profesním i osobnostním rozvoji a proto rádi podpoříme tvé další vzdělávání. Využít můžeš hodiny angličtiny apod. Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity či firemní akce, atd.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Zelený pruh 1560/99, 140 00  Praha-Braník, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Asseco Solutions, a.s.

 

Kontakt

Asseco Solutions, a.s.
Lucie Nováková