Posilte náš tým.

Účetní s chutí stát se konzultantem

Máte zkušenosti s účtováním? Rádi byste vyměnili kancelářskou práci za něco dynamičtějšího? Pak pojďte pracovat na pozici Konzultanta.
Budete mít možnost využít své zkušenosti z praxe v účetní nebo mzdové oblasti a více komunikovat s lidmi. Jestli Vás láká poskytovat poradenství našim zákazníkům a svůj pracovní týden si rádi proložíte cestováním, pak hledáme právě Vás! Nemusíte se bát, pokud neznáte náš systém HELIOS. Rádi Vás práci s HELIOSEM naučíme :-).

Co Vás na pozici Konzultanta čeká:

Budete poskytovat poradenství zákazníkům v oblasti účetnictví. Budete se podílet na prezentaci funkčnosti našeho SW. Po úspěšném zaškolení budete implementovat informační systém HELIOS. Naučíte se, jak vést projekty a komunikovat se zákazníky. Budete školit koncové uživatele a komunikovat s našimi zákazníky po telefonu (hotline).

Z čeho budete mít dobrý pocit:

Výsledkem Vaší práce budou spokojení zákazníci, kteří chtějí používat náš informační systém HELIOS. Díky trpělivému naslouchaní a řešení potřeb našich zákazníků, vyčarujete úsměvy na jejich tvářích.

Co by Vám nemělo chybět:

Znalost účetnictví, platný řidičský průkaz B, nadšení a ochota se zlepšovat.

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout:

Různorodou práci v úspěšné IT společnosti plné lidí, kteří mají možnost realizovat své nápady. Budete se cítit užitečný a výsledky Vašeho snažení uvidíte hned. Rozhodně to nebude žádný stereotyp. Nabízíme široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity, firemní akce atd.).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Zelený pruh 1560/99, 140 00  Praha-Braník, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Asseco Solutions, a.s.

 

Kontakt

Asseco Solutions, a.s.
Lenka Lebdušková