Posilte náš tým.

Odborný konzultant ERP

Máte zkušenosti s účtováním či se obecně orientuje v ekonomických procesech? Rádi byste vyměnili kancelářskou práci za něco dynamičtějšího? Staňte se součástí našeho týmu odborných konzultantů.
Dostanete možnost využít své zkušenosti z praxe účetní nebo mzdové oblasti či ekonomických procesů a více komunikovat s lidmi. Nemusíte se bát, pokud neznáte náš systém HELIOS Green, rádi Vás práci s ním naučíme.

Co Vás čeká:

Poskytování poradenství zákazníkům v oblasti účetnictví či v dalších ekonomických procesech. Budete se podílet na prezentaci funkčnosti našeho SW. Po zaškolení budete implementovat informační systém HELLIOS Green. Naučíte se jak vést projekty, školit a komunikovat se zákazníky.

Co již umíte:

Znáte účetnictví či máte obecně znalost ekonomiky a ekonomických procesů, jste aktivní řidič a nechybí Vám nadšení a ochota se učit.

Co získáte:

Různorodou práci v úspěšné IT společnosti plné lidí, kteří mají možnost realizovat své nápady. Budete se cítit užitečný a výsledky vašeho snažení uvidíte hned. Rozhodně to nebude žádný stereotyp. Nabízíme široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity, firemní akce atd.).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Zelený pruh 1560/99, 140 02  Praha-Braník, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dog-friendly office, children-friendly office, individuální rozpočet na osobnostní růst

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Asseco Solutions, a.s.

Kontakt

Markéta Ragačová
Zelený pruh 1560/99
140 02  Praha 4
Česká republika