Posilte náš tým.

Konzultant HELIOS (mzdy a HR)

Orientuje se ve mzdové a personální problematice a máte logické myšlení? Chcete být v kontaktu s lidmi? Máte touhu se neustále vzdělávat? Chcete vymýšlet, jak pomocí nejmodernějších technologií usnadnit zákazníkovi život? Pak hledáme právě vás na pozici konzultanta našeho informačního systému HELIOS pro oblast lidských zdrojů.

Co vás čeká:

- rozvíjení našeho informačního systému na základě požadavků legislativy či potřeb našich zákazníků
- implementace informačního systému HELIOS u zákazníků se zaměřením na personální moduly (uchazeči, docházka, mzdy, personální controling atd.)
- spolupráce s obchodním týmem při výběrových řízeních
- poskytovaní odborných konzultací klíčovým uživatelům personálních modulů, jejich individuální i hromadné proškolení
- analýzy a návrh zákaznických úprav na „míru“ a jejich testování
- spolupráce s analytiky a programátory

Co očekáme my:

- znalost zákoníku práce, mzdových procesů včetně legislativy
- zkušenost s podnikovými informačními systémy z pozice uživatele
- chuť komunikovat se zákazníkem na denní bázi
- ochotu cestovat za zákazníky

Co nabízíme:

Přátelský kolektiv zkušených konzultantů, obchodníků i ostatních kolegů. Místo výkonu práce v Praze. Různorodou práci v úspěšné IT společnosti plné lidí, kteří mají možnost realizovat své nápady. Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity a jazykovou výuku, firemní akce atd.).

Těšíme se na vaši reakci.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Asseco Solutions, a.s.

Kontakt

Martina Blumentritt
Zelený pruh 1560/99
140 00  Praha-Braník
Česká republika