Posilte náš tým.

C# .NET programátor / vývojář

Hledáš zajímavou a kreativní práci, která Tě profesně posune o velký kus dál? Nebo si zkušený profík a chceš jistotu? Máš chuť se učit nové věci a posouvat se vpřed? Máš přirozenou zvědavost? Pokud ano, tak neváhej a přidej se k nám. Do týmu zaměřený na veřejnou správu hledáme nové posily.

Na této pozici budeš mít možnost vyvíjet a udržovat stávající aplikace (sady modulů) řešící komplexně veškeré požadavky zákazníků, kteří využívají náš informační systém Helios Fenix. Po zapracování, budeš u zrodu našeho nového informačního systému, který je zaměřen na veřejnou správu a zřizované organizace. Čeká Tě aplikační vývoj informačních systémů pro veřejnou správu v technologii .NET C#, MS SQL. Tvorba a údržba dokumentace. Budeš spolupracovat s vývojáři interního vývojového Frameworku. Testování, analýza a řešení incidentů.

Jsi už zkušený profík? Hledáme i kreativce, který nám rovnou pomůže s vývojem nového informačního systému pro veřejnou správu.

Co uvítáme:

- znalost .NET Framework
- programování v C#
- praktickou znalost relačních databází (např. MS SQL)
- pro-uživatelský přístup
- analytickou povahu a kreativitu
- chuť učit se nové technologie a postupy
- pokud jsi junior, nevadí každý začínal a my tě to rádi naučíme

Výhodou:

- orientace v prostředí veřejné správy
- znalost UML modelování v prostředí Enterprise Architect
- znalost prostředí VB 6
- základní znalost DB ORACLE

Co nabízíme:

Přátelský kolektiv zkušených kolegů. Místo výkonu práce v Praze, Hradci Králové, Plzni, Pelhřimově či Olomouci. Po zaučení možnost práce z domova. Různorodou práci v úspěšné IT společnosti plné lidí, kteří mají možnost realizovat své nápady. Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity a jazykovou výuku, firemní akce atd.).

Těšíme na Tvou reakci!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hradec Králové, Pelhřimov, Plzeň, Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

Asseco Solutions, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: neslyšící, vozíčkáři, ostatní.

Kontakt

Asseco Solutions, a.s.
Markéta Ragačová
Zelený pruh 1560/99
140 02  Praha 4
Česká republika